איה ודורון בירגר

המלצה חמה לאבי כהן חברת ארד עד הנדסה

חברת ארד הנדסה שימשה כקבלן מפתח וביצעה תוספת בנייה ובכללם ממ"ד.

החברה בניהולו של אבי כהן ביצעה בדירתנו תהליך שיפוץ ארוך ומורכב מאד, עבודה שבגלל מורכבותה הייתה 8 חודשים וכללה למעשה בנייה מחדש של כל מערכות הדירה.

מפינוי, בנייה, אינסטלציה מלאה, חשמל, ריצוף, טיוח, צביעה כולל בניית כל הקירות ניקוזים ריצוף מרפסות ובניית ממ"ד. סה"כ 156 מטר ועוד כ 60 מטר מרפסות.

אבי כהן ניהל הכל ביעילות רבה,  תוך השקעה רבה ואכפתיות רבה. עבד וניהל את הפרויקט מכל הלב.

גם אחרי הסיום נענה מיידית לכל פניה או שאלה . הוא ביצע הכל בנעימות רבה תוך רגישות לשכנים ושמירה על יחסי עבודה טובים עם כל העובדים באתר.

אנו ממליצים עליו בחום רב

בברכה

איה ודורון בירגר

תל אביב

054-4664100

שרון ענבר, קרית אונו

לאבי שלום

נכנסנו לביתנו החדש לפני כמעט שנתיים ועברנו תהליך של בניה במהלך 10 חודשים.

ברצוני להודות לך על כל מאמציך, עבודתך, ההשקעה הרבה שנתת לכל אורך הדרך.

מדוע אני שולחת מכתב עכשיו, אחרי כמעט שנתיים?

חשבתי על עבודתך לכל אורך הדרך, שוחחנו בסיום העבודה ועם כניסתנו הבהרתי לך עד כמה הייתי מרוצה מכל מהלך הבניה ועבודתך.

אבל דווקא היום, שנתיים לאחר סיום העבודה חשוב לי להודות לך על הכל. מפרספקטיבה של היום אני רואה דברים בצורה ברורה ובהירה.

תודה על כל הגיבוי והתמיכה הנדרשת מאוד בכל שלב ושלב בבניה, בשלבי התכנון , הגדרות תקציביות, ההבהרות היכן אני חולמת והיכן המציאות. הגיבוי והרצון לבוא ולהיכנס לדברים שהיו עבורנו חשובים מאוד.

פעמים רבות הרגשתי שהדרישות שלך בבניה ומאנשי המקצוע היו מחמירות יותר מהדרישות שלי וזה הראה עד כמה הכל כל כך חשוב מבחינתך.

הגדרת הזמנים הייתה נקודה חשובה מבחינתנו. רצינו מאוד לסיים את כל תהליך הבניה במסגרת זמן מוגדרת. ואתה הלכת איתנו ועשית הכל על מנת לעמוד בכל הבקשות והרצונות שלנו.

הכל הסתיים בהצלחה והלכת איתנו לכל אורך הדרך יד ביד.

שלי, יד ימינך, הייתה אוזן קשבת וידעה במקצועיות וסובלנות עד אין קץ לסייע בכל דבר נדרש ובכל בעיה שהתעוררה. בכל פעם ידעתי שאוכל לשוחח איתה ואיתך על הכל ותמיד ידעה למצוא את הפתרון או לפנות אליך ולוודא שהכל מתבצע על הצד הטוב ביותר.

מעל לכל אני חושבת על המשפטים הראשונים שאמרת לנו . אמרת: "יש לבית שלך גיבוי ואחריות לכל החיים. אני פה בשבילכם תמיד".

ואכן כך היה. כל שאלה, כל קושי כל סימן שאלה, היית שם ודאגת לענות ולסייע בכל דבר. גם אם זה לא נגע אלייך ישירות. שביעות הרצון שלנו היה משהו מאוד משמעותי מבחינתך וכך זה מורגש עד היום.

אז לכן גם לאחר שנתיים, אני מוצאת לנכון לכתוב לך מכתב תודה והערכה מכל הלב.

תודה

שרון ענבר, קרית אונו

משרדי חברת What?!

א.נ.

עתה, לאחר שסיימנו לבנות ולשפץ מחדש את משרדי החברה שבבעלותי, מוצא אני את הזמן להודות לך מקרב לב על עבודה מקצועית, מדויקת ומהירה ועל שירות מדהים שאינו מצוי תמיד במקומותינו.

מעורבותך בכל הפרטים, תכנון, פיקוח וביצוע – היו למופת והובילו לתוצאה לה ייחלתי.

השרטוטים, תכנון המלאי, הפיקוח על כל בעלי המקצוע ובכללם בעלי מקצוע שאני הבאתי ולבסוף הביצוע המושלם בתזמון עליו התחייבת – יצרו הרמוניה ובעיקר שקט נפשי עבורי כלקוח בתחום המאופיין לעיתים "בבלגן" ובחוסר נוחות ללקוחות חסרי המידע והניסיון.

הליווי הצמוד שלך אבי, ההוגנות והעצות המועילות חסכו עבורי תשלומים מיותרים כך שהצלחתי לעמוד בתקציב המתוכנן (ואפילו עם חיוך). אני סבור כי התוצאות בפועל – מדברות בעד עצמן וההשקה שקיימתי בגאווה, כמו גם התגובות הנרגשות של חבריי ולקוחותיי – מלמדות אף הן על שכתבתי לעיל.

על כל אלה, מבקש אני להודות לך באופן אישי ולחברה המקצועית שבבעלותך. ברור לי שכל פרויקט עתידי אבחר בך כעת, כמו גם אמליץ בפה מלא לעמיתים וקרובים למען יצאו נשכרים משירותיך.

תודה רבה!

ד"ר שמוליק א. צרפתי

מנכ"ל ובעלים

What?! LTD